Főoldal > Álláslehetőség

Álláslehetőség

Kereskedelmi munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • A cég termékeinek és szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára
    • Bel- és külföldi ügyfeleink napi szintű támogatása (ajánlatok készítése, rendelések felvétele, kiszállítások szervezése és nyomonkövetése)
    • Back office feladatok: számlázás, adminisztráció, ügyintézés (vám, EKÁER)
    • Szállítmányozókkal való kapcsolattartás, fuvarszervezés
    • Új piaci lehetőségek feltárása, kiemelten az export növelése
    • Árajánlatok készítése, szerződéskötés és az ehhez kapcsolódó adminisztráció

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Középfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Magabiztos angol nyelvtudás
    • Kiemelkedő kommunikációs és együttműködési képesség
    • Rugalmasság, kreativitás és célorientált munkavégzés
    • Pénzügyi és kereskedelmi gondolkodásmód
    • Kiváló Microsoft Office felhasználói tapasztalat (Excel, Word)
    • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Határozott, magabiztos fellépés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • “B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Inspiráló feladatok hazai kisvállalati környezetben, nagyfokú önállóságot megkívánó felelősségi kör
    • Fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

3526 Miskolc, Mechatronikai park 4.

Részletes fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

wetwipe@wetwipe.hu

Termékgyártó – csomagoló munkatársat

Feladatok:

Elvárások:

Amit ajánlunk:

Munkavégzés helye:
Miskolc

Amennyiben felkeltettük érdeklődését győzzön meg minket, hogy ön a megfelelő jelölt számunkra! Kíváncsian várjuk, milyen többletértékkel tud hozzájárulni csapatunk sikeréhez. Részletes fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

termelesvezeto@wetwipe.hu

Gépkezelő, gépbeállító munkatársat

Feladatok:

Elvárások:

Előnyt jelent:

Tapasztalat:

Miskolc